فضای حاکم بر حوزه های صنعت، تجارت، بخش دولتی و شهرداریها به گونه ای است که کاربست اصول مدیریت نوین شرط بقا و رشد سازمان ها می باشد. شرکت مهندسین مشاور راینه داران افتخار بیش از دو دهه تجربه ارایه “خدمات مشاوره مدیریت” موفق در داخل کشور را دارا می­باشد. این مجموعه ضمن شناخت و تسلط به نیازهای صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی، بخش دولتی، شهرداری ها و موسسات مالی و بانکداری، توان مدیریتی و اجرایی ویژه ای در شناسایی چالش ها، نیازها و ریسک های مورد توجه کارفرمایان محترم، فراهم آورده است.

شرکت مهندسین مشاور راینه داران با بهره گیری از چهار عامل ۱) تعهد به خط مشی سازمانی در ارائه خدمات تخصصی فراتر از الزام کارفرمایان ۲) نیروی متخصص و متعهد علمی – اجرایی ۳) دانش روزبه ویژه با رویکرد فرایند گرا در مدیریت و رهبری ۴) دارای سابقه همکاری و مشارکت با شرکت های معتبر بین المللی، برای مشتریان در ارائه خدمات تخصصی مدیریت در حوزه های مدیریت منابع انسانی، برنامه ریزی راهبردی، ارایه خدمات مدیریت طرح (عامل چهارم)، بازاریابی و فروش، مهندسی مجدد فرایندهای کسب و کار، مدیریت پروژه، مدیریت تغییر و بهبود انتخابی قابل اعتمادمی باشد. اجرای موفق پروژه های متعدد در حوزه مشاوره مدیریت برای کارفرمایانی همچون شهرداری تهران، مرکز مطالعات و برنامه ­ریزی شهر تهران، شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، شرکت کالای نفت تهران، شرکت عملیات اکتشاف نفت تهران، شرکت های پالایش نفت و گاز، شرکت های پتروشیمی، بانک های کشاورزی، سپه و تجارت، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، شرکت ملی صنایع مس ایران نشان از اعتماد ذینفعان به این مجموعه و همچنین شناخت کافی این شرکت از نیاز آن کارفرمای محترم در انجام شرح خدمات مورد نظر می باشد.

 


درباره گروه راینه

فصل اول – تولد

روزهای آخر هزاره دوم میلادی … 1999.
شرکتی کوچک و خصوصی در اتاقی استجاری در تهران، چشم به جهان کسب و کار گشوده و “راینه داران”¹ نامیده می شود. اجرای پروژه های سیستم های کیفیت و خدمات مشاوره مدیریت ²، در طول ده سال، جای خود را به پروژه های بین المللی عامل چهارم، مدیریت طرح و EPC در حوزه های مختلف صنعت، بخصوص نفت، گاز، پتروشیمی، آب و معدن می دهد.
رویکرد شرکت به تجاری نمودن ایده های نوآورانه، باعث نگاه مستمر گروه راینه داران به فرصت های کاری، فراتر از فرآیند های کسب و کار جاری می شود. به طوری که موضوع تکوین و پیشبرد پروژه های مبتکرانه، کالبد ساختار مدیریتی مجموعه را دربرمیگیرد.
در نتیجه راینه داران بعنوان یک تکوین گر کارآمد، مراحل تبدیل فرصتهای برگزیده به کسب و کار ارزش افزا را دنبال می نماید.

فصل دوم – تکامل

بهره مندی از تجارب دهه اول فعالیت، زمینه ساز نقطه عطف شرکت میگردد. ورود به عرصه تجارت مواد شیمیایی و تجهیزات خاص مورد مصرف در صنایع هدف، که مخلوق همان رویکرد تکوین و پیشبرد است، اینبار برای خویش.
حضور و تعامل در بازارهای بین المللی و منطقه ای و تاسیس دفاتر خارج از کشور در دهه دوم فعالیت، باعث تداوم ارائه خدمات، حتی در شرایط سخت و گاهی به ظاهر غیرممکن می شود. تا جایی که راینه داران به نامی آشنا و مانا در تامین مواد شیمیایی مواد اولیه و حیاتی و تجهیزات تخصصی و صادرات فرآوری شده در صنایع مرتبط تبدیل می گردد.و هر رابطه، زمانی برنده خواهد داشت، که بازنده ای نداشته باشد.

فصل سوم- تعالی

گام بعدی توسعه، ورود به عرصه تولید است که با تولید ترکیبات فلزات گرانبها همچون نقره، طلا، پالادیوم، با مشارکت در احداث مجموعه ای دانش بنیان رقم میخورد. این مجموعه ی تولیدی به اولین و تنها تولید کننده و صادرکننده برخی محصولات فناورانه در سطح خاورمیانه تبدیل می شود.
و تکرار این موفقیت با مشارکت در احداث مجموعه های مولد در زمینه ی تولید 4 ماده پتروشیمی پرمصرف استراتژیک در صنایع هدف، مداومت می یابد.

آنچه خواهیم دید…

… و با آغاز دهه ی سوم، حکایت تکوین و پیشبرد همچنان باقی است.
باور داریم که افتخار همراهی و همکاری با شما، آغاز یک رابطه در مسیر بی پایان موفقیت است.
و هر رابطه، زمانی برنده خواهد داشت، که بازنده ای نداشته باشد.

1- راینه داران به معنای مشاوران و صاحبان رای و نظر، عنوان منسبی است در ایران باستان که به بالاترین سطح مشاوران مخصوص اطلاق می گشت.
2-Project Develop

 


 

بیانیه ماموریت

اهداف شرکت

ارزش ها

توانمندی ها و دستاوردها